Інформаційно-розважальний сайт Кузнецовської ЗОШ I-III ступенів №3

Група:
Мандрівники
Час: 15:12
Ми радіти бачити Вас, мандрівниче! Будь ласка, зареєструтесь або увійдіть під своїм ім'ям!
Прізвище_Ім'я:

Дівчат: 15

Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 3

Це - клєнт діючого на даний момент чату.
Мережа | Переглядів: 1110 | Завантажень: 0 | Додав: Ващук_Дмитро | Дата: 22.02.2010 | Коментарі (0)

Network Assistant (Nassi, для краткости) - это программа для общения и эффективного взаимодействия в локальной сети, не требующая работы выделенного сервера. Основные возможности: многоканальный чат, общая доска для рисования, мгновенные сообщения, передача файлов, управление процессами на удаленном компьютере, просмотр копии экрана/буфера обмена удаленного компьютера, статистика использования, сигнализаторы удаленных событий и др. Network Assistant имеет пять стандартных состояний и позволяет создавать до десяти пользовательских. Программа совместима с WinPopup и имеет русский интерфейс.
Мережа | Переглядів: 1173 | Завантажень: 0 | Додав: Ващук_Дмитро | Дата: 31.12.2009 | Коментарі (2)

Програма дозволяє налаштувати безпечну локальну мережу між комп'ютерами у мережі Інтернет. Неважливо, який провайдер постачає вам послуги Інтернету - OGO, Energy, Esphil чи інші.
Мережа | Переглядів: 739 | Завантажень: 3 | Додав: Ващук_Дмитро | Дата: 20.11.2009 | Коментарі (0)

Наша група
Ващук <MeteofiX> Дмитро