21:53
Увага!При реєстрації будь ласка дотримуйтесь правил, особливо про написання логіну на сайті як Прізвище_Ім'я. Адміністрація

Тематика: Реєстрація
21:52
Нарешті, після довгих редагувань та докорінних перебудов ми з радістю оголошуемо Офіційний сайт Загальноосвітнь ої школи І-ІІІ ступенів №3 відкритим! Хотілось би наголосити, що наш сайт є перш за все розважальним, і Ми дуже сподіваємося, що кожен зможе знайти у ньому для себе щось цікаве! Дорогі учні та вчителі, діти та батьки! З Вашою допомогою ми зробимо наш інформаційно-ро зважальний сайт ще цікавішим для Вас!!! Фактично Вас буде повідомлено про відкриття сайту трохи пізніше!

Тематика: Відкриття сайту
18:48
Увага! Ведуться технічні роботи пов'язані з дизайном сайту! Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності...

Тематика: Ведуться технічні роботи